czwartek, 17 lipca 2014

Malezyjski samolot zestrzelił „Prawy Sektor”


Autorzy pierwszych komentarzy odpowiedzialnością za zestrzelenie malezyjskiego samolotu obarczają oddziały separatystów dowodzone przez Igora Striełkowa. To co się stało w niezależnych mediach odbierane jest jako konsekwencja militarystycznej polityki Kremla. W komentarzu opozycyjnego publicysty Jewgienija Lewkowicza odnaleźć można element „czarnego humoru”.Autor Jewgienij Lewkowicz. Komentarz opublikowany na stronie w Facebooku.


Pierwsze zdjęcia z miejsca katastrofy ukazały sie ma stronie 

internetowej prokremlowskiej stacji telewizyjnej "Life News". 
Jak się wydaje korespondenta wysłano, by zrelacjnował zestrzelnie ukraińskiego 
samolotu transportowego, on trafił jednak na miejsce zupełnie 
innej tragedii. Nie wierzcie. Samolot zestrzelił „Prawy Sektor”. Zasponsorowała rakietę opozycja rosyjska. Samolot, nawiasem mowiąc, spadł na dzielnicę mieszkaniową. Zginęło 800 cywilnych mieszkańców. Wśród nich 600 dzieci. Tych co przeżyli, dobijano. Przekazujcie dalej, jak najszerzej.

PS. Nawiasem mówiąc, jak mi się wydaje, Europa poszumi, pohałasuje, ale potem to przełknie. Przecież w swoim czasie usłyszeli od Putina: „A ogrzewać się czym będziecie? Chrustem? Drewnem? Po chrust i drewno też trzeba pojechać na Syberię. Cała Europa się wtedy śmiała, prezydent Rosji ma takie poczucie humoru. PPS. Wyrazy współczucia dla ofiar i ich bliskich. Jakże głęboko oni mają nas …. Robią z nami, co chcą…


*Jewgienij Lewkowicz, młody dziennikarz moskiewski demokratycznej orientacji. 

Obserwuj i polub "Media-w-Rosji" na Facebooku:

Obserwuj nas na Twitterze:

Można też do nas napisać. Zgłosić uwagi, pochwalić, zapytać: mediawrosji@gmail.com

1 komentarz:

  1. Prawo silnego nikt nic nie zrobi Rosji możemy im naskoczyć i tyle , przykra prawda .

    OdpowiedzUsuń